uz sākumu

Auns

(21.03. - 20.04.)

Ietekmē: Marss, Saule.

Akmeņi: ametists, akvamarīns, dimants, heliotrops, hematīts, mēnessakmens, rubīns, smaragds.

Krāsas: aveņkrāsa, oranža, spilgti sarkana, gaiši zila, ceriņkrāsa.

Laimīgie skaitļi: 4, 7, 9 un visi skaitļi, kas dalās ar 9, 11.

Veiksmīgās dienas: otrdiena, svētdiena.

Neveiksmīgās dienas: piektdiena, sestdiena.

No 21. marta līdz 31. martam Marsa ietekmē dzimst visdrosmīgākās personības: agresīvas, kaislīgas mīlestībā, spēcīgas, stingras.

No 1. līdz 11. aprīlim Saules ietekmē dzimušie ir augstsirdīgi, drosmīgi, godkārīgi, lepni, prot pārvarēt šķēršļus, spējīgi komandēt.

No 12. līdz 20. aprīlim Veneras ietekmē dzimušie ir veikli un impulsīvi, kaislīgi, mīl daiļās mākslas un mūziku.

 

Vispārējs raksturojums

Auniem ir raksturīga nosliece uz pārspīlēšanu un viņi atrodas nemitīgā kustībā. Auni darīs visu, lai izvairītos no garlaicības un nomāktības. Auni vairāk jūt nekā domā. Viņi varbūt izcili augstsirdīgi, viņiem patīk dāvināt, kā arī komandēt. Vīrišķīgs, pilns oriģinālu ideju un nerimstošas ziņkāre par visu jauno. Pionieru un izgudrotāj zīme. Patīk iet pa paša iemītu taku, ziņkārība var pārvērsties nekārtībā un nesavaldībā. Auna sievietes un vīrieši ir neprāši - iekarotāji, krustneši, varoņi. Tiem piemīt sākotnēja, neiegrožota enerģija. Rupjš spēks var radīt personību, kura nerēķinās ar citu cilvēku jūtām, ir nepacietīga, dusmojas un trako. Auni vēlas apliecināt sevi, taču viņiem piemīt atbildības sajūta, atsacīšanās spēja un pašdramatizācija. Ar Auniem nav vēlams strīdēties.

 

Veselības stāvoklis

Auna zīmē dzimušajiem vārīgākā vieta ir galva. Ir biežas galvassāpes, jāsargājas no angīnas, caurvēja, saaukstēšanās, regulāri jāpārbauda zobi. Vecākiem, kuru bērns dzimis Aunu zīmē, jāskatās, lai bērnam lasot, būtu labs apgaismojums, jāpārbauda viņa redze. Zīmei raksturīga agra dzimumtieksme. Viņiem ir tieksmi nevērīgi izturēties pret savu veselību. Tie aizraujas ar visu, kas tikai ienāk prātā, var novest sevi līdz galīgam izsīkumam, kura rezultātā rodas paaugstināts asinsspiediens, bezmiegs, hepatīts. Auni ir nepacietīgi pacienti. Viņu attieksme pret slimību -  kustēties, nelikties gultā, neatturēties no seksa, nepadoties. Sievietes vai nu jūtas lieliski vai ir uz spēka izsīkuma robežas. Aunu ķermenis nepārtraukti jāvingrina, lai tas priekšlaikus nenovecotu, kas šajā zīmē dzimušajiem ir raksturīgāk nekā citiem.

 

Profesionālā joma

Parasti Auni savu profesiju zin kopš bērnības vai skolas gadiem. Tiem nepieciešams prestižs, risks, sajūta, ka viņš ir neaizvietojams: “Neviens to nedara labāk par mani.” Nav vēlama rutīna vai vienmuļš sēdošs darbs. Auni prot apieties ar cilvēkiem un dzīvniekiem. Viņi varbūt, kareivji, ķirurgi, lektori, lieliski mehāniķi, labi pārdevēji, policisti, skulptori, zobārsti. Auni varētu veidot panākumiem bagātu sportisku karjeru. Viņi aizvien alkst būt pirmie, labākie, lai kādu profesiju izvēlētos. Attieksme pret naudu - varas dēļ prasmīgi pelnīt un prasmīgi tērēt.

 

Sirdslietas

Auni jau agrā jaunībā ir gatavi mīlestībai un seksam. Visiem vecumiem raksturīga iemīlēšanās no pirmā acu skatiena. Kad Auni iemīlas, neviens nespēj turēties pretī viņu kaislībai. Viņus bieži vilina aizliegtais auglis, ko cenšas  iegūt par katru cenu. Ja Aunu atstumj, viņu kaislība pārvēršas apsēstībā. No otras puses Auni viegli samierinās un norimst. Visi Auni ir impulsīvi, dedzīgi, reizēm naivi un aizkustinoši mīlētāji, kuru iegribām jāpiepildās. Vīriešiem piemīt sava veida teatrālisms, lai gan arī sievietēm patīk izrādīt savu pārākumu. Primitīvā vīrieša tips tiecas pakļaut sievieti un apmierināt savas seksuālās dziņas, taču pamet viņu, kad viss ir galā. Attīstītākais tips savas iemīļotās acīs vēlas būt varonis, sapņo par varoņdarbiem viņas dēļ. Auni necieš, ka ierobežo viņa tiekšanos pēc brīvības, ideāla. Primitīvajam sieviešu tipam nekavējoties jāgūst vēlmju piepildījums. Ja vīrietis viņu neapmierina, attiecības tiek sarautas. Attīstītākais tips spējīgs uz absolūtu mīlestību un uzticību. Aunu enerģija jāvirza vēlamajā gultnē uzmanīgi, neapslāpējot viņu entuziasmu. Auniem drauga un partnera izvēlē jāvairās no Skorpiona, Vēža, Zivīm. Jāmeklē Lauvas, Strēlnieka, Svaru sabiedrība.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.