uz sākumu

Dvīņi

Dvīņi (21.05. - 20.06)

Ietekmē: Merkurs.

Akmeņi: berils, granāts, kalnu kristāls, ahāts, jašma.

Krāsas: violeta, pelēka, oranža, pelēki zila.

Laimīgie skaitļi: 3,5,12,18.

Veiksmīgās dienas: trešdiena, svētdiena.

Neveiksmīgā diena: ceturtdiena.

No 21. maija līdz 31. maijam Jupitera ietekmē dzimušie ir nesavtīgi, gudri, apveltīti ar intuīciju. Viņiem piemīt nosliece uz mākslām.

No 1. līdz 11. jūnijam Marsa ietekmē dzimušie ir agresīvi. dzēlīgi, nemierīgi un rūpju pilni.

No 11. līdz 21. jūnijam Saules ietekmē dzimušie ir nesavaldīgi, nervozi, godkārīgi, valdonīgi un pļāpīgi.

 

Vispārējs raksturojums

Dvīņi divkosīgi, mainīgi, runīgi, humāni, vīrišķīgi un pievilcīgi. Dvīņu zīmē dzimušie ir nelīdzsvaroti, nekonsekventi, dara vairākus darbus uzreiz, toties ir praktiski, jūtīgi, egoistiski un sīkumaini. Viņi cenšas izzināt sevi, aizsargāt savu dzīvi atbilstoši savām interesēm. Šie cilvēki ir dzīvīgi, veikli un zinātkāri, dažreiz cieš neveiksmi nepatstāvības un svaidīšanās dēļ. Dvīņiem piemīt tieksme uz spēli, kā arī ass prāts. Dažu neveiksmju cēlonis ir enerģijas trūkums un spēja visu atstāt pašplūsmā. Viņiem kaitē nosliece uz nepastāvību un fatālismu. Dvīņi ir iekšēji intelektuāļi ar mainīgu garastāvokli, kas viegli visu uztver, dievina jautrību un strīdus, spējīgi dzīvot dubulto dzīvi. Viņi ir egocentriski, bieži vien emocionāli vai vēsi, taču vienmēr nepastāvīgi. Tie ir atjautīgi, izdomas bagāti un pārgalvīgi. Šie cilvēki apveltīti ar prātu, vieglumu un nepiespiestību. Mīl tikšanās, ceļojumus un īslaicīgus sakarus. :Šajā zīmē dzimušie apveltīti ar reakcijas ātrumu, bieži vien ar literāru talantu. Apdāvināto dvīņu negatīvā īpašība ir nepastāvība.

 

Veselības stāvoklis

Dvīņiem ir raksturīgi runas traucējumi, apopleksija, plaušu saslimšanas, pleirīts, astma. Visbiežāk sastopamās slimības Dvīņiem ir alerģijas pret zālēm un pārtikas produktiem, saaukstēšanās un nervozitāte. Lai novērstu nervu sasprindzinājumu un iespējamās nervu lēkmes, viņiem jāiemācās atslābināties, neskatoties uz visiem objektīviem iemesliem. Tie bieži mokās ar bezmiegu, tāpēc naktīs slikti guļ. Dvīņiem jārūpējas par savu veselību, biežāk uzturoties svaigā gaisā. Tiem nepieciešamas saules vannas un gaisa peldes. Jāievēro mērenība gaļas ēšanā. Viņi pakļauti plaušu un zarnu traktu slimībām, kā arī artrītam, reimatismam un galvassāpēm. Dvīņi pārsvarā saslimst nevis no pārpūlēšanās, bet drīzāk no vientulības un garlaicības.

 

Profesionālā joma

Dvīņi dod priekšroku tādam darbam, kas saistīts ar jauniem iespaidiem, piemēram, reklāmas aģenti, televīzijas un radio reportieri, menedžeri. Tie var būt arī aktieri, izdevēji, žurnālisti, rakstnieki, grāmatveži, pasta darbinieki, zinātnieki. Dvīņiem labi padodas valodas, un starp viņiem bieži sastopami poligloti. Tiem ir labi attīstītas runas dāvanas, viņi spēj pārliecināt ikvienu par jebko.  Dvīņu zvaigznājs ir cieši saistīts ar literārām dotībām. Viņi viegli raksta pārskatus, referātus, sastāda mācību grāmatas un pārskatus, sacer lugas un raksta grāmatas. Dvīņi raksta savu dienasgrāmatu vai memuārus. Viņi ir apveltīti ar bagātu iztēli un spējīgi darboties zinātniskās pētniecības jomā. Ļoti grūti ar Dvīņiem sacensties ir uzņēmējdarbībā.

 

Sirdslietas

Mīlēt Dvīņu vīrieti ir viegli un patīkami. Viņiem piemīt kaut kāda tikai viņiem raksturīga būtība, kurā tas nedalās ne ar vienu. Dvīņiem galvenais ir partnera intelektuālais līmenis. Viņi vairāk vērtē asu prātu, nevis ārējo izskatu. Dvīņu partnerēm nevajag sarežģīt un dramatizēt attiecības. Pret viņu jāizturas mierīgi un vienkārši, nekļūstot apnicīgai, mēģinot visu laiku modināt iztēli. Dvīņu vīrietis vieš aizsargātības sajūtu. Tie ir gatavi palīdzēt vienmēr un visiem. Dvīņu sievietes rīcība jaunībā ir neparedzama un mīlestība priekš tās ir tikai spēle. Viņa ir romantiska un sentimentāla, gudra un pievilcīga. Tieši mīlestībā parādās sievietes būtība, atklājas tās daudzveidīgā un sarežģītā daba. Ar Dvīņiem nebūs garlaicīgi. Mīlestībā neviens nevar sacensties ar viņiem atjautībā. Dvīņiem patīk Svaru un Ūdensvīru sabiedrība, bet nerod saprašanos ar Vērsi. Tīkami ir Lauva, Vēzis un Auns, bet  jāizvairās no Zivīm un Strēlnieka.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.