uz sākumu

Jaunava

(24.08. - 23.09.)

Ietekmē: Merkurs.

Akmeņi: nefrīts, ahāts, jašma, malahīts, topāzs, marmors, kaķa acs, serdoliks, hrizolīts.

Krāsas: balta, gaiši zila, violeta, zaļa.

Laimīgie skaitļi: 3, 5 (visi skaitļi, kas dalās ar 5), 6, 12 (visi skaitļi, kas satur 12 kā reizinātāju), 20, 27.

Veiksmīgās diena: trešdiena.

Neveiksmīgās dienas: ceturtdiena, piektdiena.

No 24. augusta līdz 1. septembrim Saules ietekmē dzimušajiem piemīt harmonijas izjūta, miers un nosliece uz sēdošu dzīvesveidu.

No 3. līdz 11. septembrim Veneras ietekmē dzimušie ir noslēgti, kautrīgi, bieži vien mīl vienu reizi.

No 12. līdz 23.septembrim Merkura ietekmē dzimušie ir kautrīgi, atjautīgi, reizēm slinki, bieži vien vēlu apprecas.

 

Vispārējs raksturojums

Jaunavas ir viena no sarežģītākajām un bagātākajām Zodiaka zīmēm. Tām piemīt tieksme pēc loģiskas izpratnes, kultūras, pilnveidošanās un dedukcijas sistēmas. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir nemierīgi, grib visu apsvērt, iekams dara. Dažkārt domā pārāk ilgi. Tas liedz viņiem rīkoties spontāni, reizēm tamdēļ palaiž garām izdevību, neizmanto iespējas. Jaunavām piemīt darba spējas, viņi ir gudri, uzticami un var nodarboties ar visu ko. Ir trīs dažādu Jaunavu tipi atkarībā no tā, kā viņi risina skopuma problēmu. Pirmais tips nespēj šo problēmu atrisināt vai risina to neapmierinoši. Tas vienmēr ir savaldīgs, sasaistīts, atturīgs. Otro tipu raksturo tieksme pēc visāda veida "netīrumiem", spēka un varas alkas, cietsirdība līdz pat egoismam. Trešais tips ir jaukts, svārstās starp pirmo un otro tipu, ar vienu roku dod ar otru tur ciet. Svārstīgs raksturs, vienu brīdi var būt nevīžīgs, otru - tīrības mānijas pārņemts.

 

Veselības stāvoklis

Jaunavas neizjūt savu enerģiju kā dabas daļu. Viņas ātri nogurst, bieži izskatās apātiskas. Galvenās briesmas Jaunavas veselībai sagādā aizcietējumi, kas draud saindēt visu organismu, ja pārāk ievelkas. Audzēji sastopami samērā reti, ko nevar teikt par nemiera un uztraukumu izraisītajām zarnu traktu spazmām. No tām var īslaicīgi atbrīvoties, taču pavisam izārstēt ļoti reti. Iespējams tievo zarnu iekaisums, urēmija. Plaušas un muskuļi mēdz būt slikti attīstīti, taču ir pirmklasīga nervu sistēma, kas prot ar šiem trūkumiem sadzīvot. Tā uzmana simptomu rašanos un nepieļauj slimības saasinājumu. Profilakse: regulārs viegls uzturs, veselīga diēta, regulāras pastaigas, miegs. Ārstēšana un priekšrakstu mērena izpilde. Jaunava uzlūko savas slimības kā sodu par nodošanos miesīgām baudām.

 

Profesionālā joma

Jaunavas var būt labi ārsti, farmaceiti, masieri, dziednieki, lingvisti, pulksteņmeistari, optiķi, inženieri, ķīmiķi, sekretāri, veikalu īpašnieki, mājstrādnieki, kalpotāji, un zirgkopji. Jaunībā nopietni izturas pret profesijas izvēli. Grib mācīties un visu mūžu sevi pilnveidot. Viņiem raksturīga iedziļināšanās sīkumos un tieksme pēc pilnības, dziļa analīze, kas dažkārt pārvēršas alkatīgā pedantismā, rūpēs par veselību. Tas viss paver šiem cilvēkiem plašas iespējas. Jaunavas zīmē dzimušie strādā nevainojami, neatkarīgi no izvēlētās profesijas. Viņi izturas korekti pret priekšniekiem, stingri pret padotajiem, reizēm var būt nedaudz aizbildnieciski. Viņiem bieži vien nesamaksā cik pienākas, bet atalgo ar uzslavām, medaļām, atzīšanu. Jaunavām ir neērti prasīt paaugstinājumu darbā. Reti riskē azartspēlēs, nepaļaujas uz veiksmi. Viņi ir uzmanīgi un rūpīgi, ja runa ir par naudu, prot lēni krāt rūpējoties par nebaltām dienām.

 

Sirdslietas

Jaunavām nepiemīt dabisks instinkts. Ja viņu sirds tiek atgrūsta, viņas atkāpjas un paslēpjas aizsegā, lai apdomātos. Jaunavas zīmē dzimušie mīlētāji iedalāmi trijās grupās. Veiksminieka tips apvieno darbu ar baudu. Tas ir apburošs vīrietis ar nosvērtu raksturu, mīl saimniekot virtuvē un darīt visādus mājas darbus. Šā tipa sieviete ir maiga, rosīga un uzticīga. Atturīgais tips var būt vēss, neveikls "mūks", kas sapņo par vientulību. Šā tipa sievietēm piemīt šaurs redzesloks. Trešais tips metas no  vienas dēkas otrā, taču tas viss notiek bez sirds līdzdalības. Jaunavas bieži apstājas, vilcinās pēdējā brīdī, kad gandrīz visu paveikušas. Viņas izturas sasaistīti, jūtas neveikli, kad kādam jādara zināmas savas jūtas. Viņas cer nodibināt tādas attiecības, kurās galvenais ir morālā skaidrība, tīrība, dziļa šķīstība, pieķeršanās. Ja tas neizdodas, Jaunava dod priekšroku vientulībai. Veiksmīga savienība ar Mežāzi, Vērsi, Skorpionu un Vēzi. Jāvairās no Auna un Strēlnieka.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.