uz sākumu

Lauva

(23.07. - 23.08.)

Ietekmē: Saule.

Akmeņi: dimants, esmeralds, dzintars, krizolīts, onikss, rubīns, topāzs.

Krāsas: melna, oranža, purpura, sārta, zelta.

Laimīgie skaitļi: 1, 5, 9, 11.

Veiksmīgā diena: svētdiena.

Neveiksmīgā diena: sestdiena.

No 23. jūlija līdz 3. augustam Saturna ietekmē dzimušie ir spēcīga rakstura, dedzīgi, mistiski, necieš vientulību un piespiešanu.

No 4. līdz 12. augustam Jupitera ietekmē -dzimušie ir apdomīgi un pedantiski, atzīst aritmētiku un ceremonijas, kašķīgi.

No 13. līdz 23. augustam Marsa ietekmē dzimušie ir spēcīga rakstura, valdonīgi, patīk vara un komandēšana, labprāt tai pakļaujas paši. Prāts apvienojas ar spēku. Veiksmīgi darbojas armijā.

 

Vispārējs raksturojums

Lauvas iekšēji apzinās savu sociālo nozīmi, kas var padarīt viņus par statusa meklētājiem. Diemžēl ne visiem piemīt ārējā līdzība ar zvēru karali, toties visiem ir viņa ambīcijas. Lauvas - kā vīrieši, tā sievietes - ir ugunīgi, kaislīgi cilvēki, kas atsakās palikt otrajā plānā. Viņi vēlas vadīt, iedvest, dāvāt veiksmi, apbērt dāvanām, aizstāvēt, izklaidēties. Viņiem nepiemīt briesmu izjūtu. Atklāti, lojāli, tieši, nespēj dzīvot morālā negācijā, mazāko šaubu gadījumā viņiem nepieciešams paskaidrojums un attiecību regulējums. Viņu spēka noslēpums - ticība un patiesība, bet ienaidnieks ir lepnums, it īpaši, ja tam nav pamatojuma. Šajos gadījumos vērojama depresija, kaprīzes, slimīgi dzēlīgs humors. Veidojas vīzdegunīga, slimīga, pompoza personība, kas uzveļ citiem vainu par savām neīstenotajām tirāna ambīcijām un ir savu netikumu vergs, tas ir sīks avantūrists, kas ne ar vienu nerēķinās.

 

Veselības stāvoklis

Lauvas ir veselīgas, neiedomājami sīkstas. Piemīt fenomenāla organisma pretestības spēja, taču Lauvas, nododamies visiem un visam, izšķiež šo pretestību spēju. Slimības parasti ir īslaicīgas, taču smagas, ar augstu temperatūru. Labāk reaģē un dabiskiem ārstniecības līdzekļiem, uz visu to, kas aug saules gaismā, - zāļu tējas, dziedniecības līdzekļi, augļi, maizes un kartupeļu diēta, vitamīni. Vājākā vieta - sirds. Emocionālie triecieni un šķēršļi fiziski ietekmē sirdi, izraisot asinsrites traucējumus, anēmiju, leikēmiju, artrītu, podagru, flebītus, angīnas. Galvenais - enerģijas patēriņa regulēšana, izvairīšanās no pārmērīgas smēķēšanas un alkohola lietošanas. Kritiskais vecums ir ap 50 gadiem.

 

Profesionālā joma

Lauvas jau pašā sākumā apzinās profesijas izvēles svarīgumu. Lauvām nepatīk, ka viņus pārtrauc, slikti asistē vai kavē ar nemākulību. Viņiem labāk strādāt vai nu neatkarīgi, sev (māksla, intelektuālais darbs, uzņēmējdarbība), vai arī iekļūt administratīvajā apritē, kāpjot augšup pa karjeras kāpnēm. Lauvas nevēlas iedziļināties sīkumos, samierināties ar sekundāru lomu, bet nemitīgi tiecas pēc atbildības. Viņas nevēlas sēdēt un sekot kādam darbam, grib būt pirmās plašā nozīmē. Patīk pelnīt daudz naudas un vēl vairāk tērēt. Viņu vidū ir zvērināti kāršu spēlmaņi, tiesa - neveiksmīgi. Lauvām no visām zīmēm ir visaugstākais panākumu rādītājs, taču arī visbriesmīgākās izgāšanās. Lauvām veicas viss, kas saistīts ar politiku, kultūru, šovbiznesu un fizisko audzināšanu. Viņi var būt labi diplomāti, juvelieri, galeriju īpašnieki, aktieri, politiķi, administratori, prezidenti, direktori, atlēti, dekoratori, teātra režisori.

 

Sirdslietas

Mīlestība Lauvām ir svētki. Viņi neredz jēgu neizlēmībā un šaubās. Lauvas necieš, ja kāds stājas tiem ceļā. Kā Lauvas vīriešiem, tā sievietēm vajadzētu konfliktu starp mīlestību un stāvokli sabiedrībā atrisināt par labu mīlestībai un pacensties pārvarēt godkāri. Lauva ir labvēlīga zīme vīrieša goda jūtām. Vīrieši var būt visaugstsirdīgākie un dāsnākie mīļākie vai pielūdzēji. Viņi ir  pārāk maigi, toties kaislīgi. Tie grib atrast sievieti, kas būtu viņu pašu un viņu diženi romantiskā likteņa cienīga. Šīs sievietes cenšas apprecēties ar sociālā ziņā augstām personām. Ilgi atturas no laulībām, līdz atrod to, ko vēlas - turīgu vīrieti, kas ļauj viņai izskatīties kā nākas un valdīt mājās. Lauvas sieviete mīlestību uzskata par trumpi dzīvē un apvalda savas jutekliskās prasības, kuru viņai nav sevišķi daudz. Daudzas Lauvu sievietes uzskata sevi par skaistām, kas bieži tā arī ir. Lauvas būs laimīgas kopā ar Strēlnieku, Aunu, Dvīņiem un Svariem. Laulībā un draudzībā jāizvairās no Skorpiona un Vērša.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.