uz sākumu

Mežāzis

(22.12. - 20.01.)

Ietekmē: Saturns, Marss.

Akmeņi: lazurīts, mēnessakmens, rubīns, onikss, granāts.

Krāsas: melna, zila, pelnu pelēka, tumši zaļa, tumši brūna, bāli dzeltena.

Laimīgie skaitļi: 3, 5, 7, 8, (visi skaitļi, kas dalās ar 8), 14.

Veiksmīgās dienas: otrdiena un sestdiena.

Neveiksmīgās dienas: pirmdiena un ceturtdiena.

No 22. decembra līdz 1. janvārim Jupitera ietekmē dzimušie ir mierīgi, apdomīgi un sistemātiski, gūst panākumus un bagātību.

No 3. līdz 13. janvārim Marsa ietekmē dzimušajos jaušama mājas dzīves pelēcība. Viņi slikti ietekmē apkārtējos.

No 14. līdz 20. janvārim Saules ietekmē dzimušajiem piemīt darbaspējas, dzīvības spēks, viņi ir kaislīgi un pretrunīgi, reizēm ar noslieci uz grūtsirdību.

 

Vispārējs raksturojums

Visi Mežāži tiecas sasniegt garīgās vai sadzīviskās virsotnes. To sasniegšanai ne visiem pietiek dzīves spēka par spīti Mežāža galvenajai īpašībai - izcilajam sīkstumam. Nevērība pret šarmu un pievilcību izpaužas Mežāža apģērbā. Parasti tie nerēķinās ar modi, daudzi nicina naudas tērēšanu apģērbam. Galvenās iezīmes kā vīriešiem tā sievietēm ir pieticība, vienkāršība, taupība, nosvērtība un fantāzijas trūkums. Viņi vēlas izskatīties korekti, nevis izraisīt interesi. Jaunībā Mežāži ir askētiski taču vēlāk pēkšņi kļūst ekstravaganti. Daži Mežāzi kā klints stājas pretī grūtībām, citi ar neatlaidību meklē tūlītēju problēmu risinājumu, līdz atrod pareizo un galīgo atbildi. Viņi ir pacietīgi, mīloši taču stingri tēvi, kas nemēdz izrādīt savu mīlestību. Mežāzi varbūt aukstasinīgi biznesmeņi vai politiķi, kas prot veikt darījumus.

 

Veselības stāvoklis

Mežāžu niknākie ienaidnieki aukstums un mitrums. Viņi neievēro pirmās slimības pazīmes, bet kad saslimst, uztver to par likteni. Vājās vietas ir muskuļi, gurni, ceļi, kauli, āda, vairogdziedzeris un asinsrite. Daudzu Mežāžu zīmē dzimušie ātri saaukstējas, cieš no artrīta, artēriju un vēnu nogulsnējumiem, sklerozes, nieru slimībām un sirds lēkmēm. Kā profilakse ieteicama rūpīgi variēta diēta, sāls ierobežojums uzturā, kalnu gaiss un saulains klimats. Jāsargā sevi no caurvējiem, jāvalkā silta apakšveļa. Mežāzi nereti lieto pārāk vienveidīgu barību. Daudzi visu mūžu sevi ierobežo, bet uz vecumdienām pēkšņi sāk pieņemties svarā. Viņiem nepieciešami vitamīni.

 

Profesionālā joma

Lielākā daļa Mežāžu nebaidās no grūta darba. Viņi ir pacietīgi un precīzi, spējīgi strādāt no agra rīta līdz vēlam vakaram. Jaunībā Mežāzi iedalāmi divos tipos. Vieni jau ļoti agri saprot ko grib dzīvē sasniegt. Otri nespēj saņemties uz kādu soli un aizvien to atliek. Viņi mācās un nobriest lēni un ir atkarīgs no vecākiem līdz 30 - 40 gadu vecumam. Mežāžiem darbs labāk veicas vienatnē. Viņiem ir vāji attīstīta kolektīvisma izjūta, un visus darba posmus tie vēlas veikt patstāvīgi. Šie cilvēki attiecībā pret padotajiem ir atturīgi un korekti, prot ievirzīt tos darbā. Viņi ar cieņu izturas pret priekšniekiem taču ievēro distanci. Reti maina darba vietu un bieži kļūst par neaizstājamiem darbiniekiem. Mežāži varbūt labi fermeri, pulksteņmeistari, konstruktori, celtnieki, juristi, antikvāri, farmaceiti, arhitekti, agronomi, ģeogrāfi, politiķi, administratori, sociologi, filozofi un matemātiķi.

 

Sirdslietas

Mežāzi kļūst labāki ar gadiem, kad pazūd iekšējā saspringtība. Sākumā viņi nerod ar cilvēkiem kontaktu. Viņi izvēlas mazāko baudu mazāko ciešanu dēļ, bet vienaldzības maska var slēpt mokošas kaislības, kas tiek apspiestas bailēs padoties jūtās. Samierinoties ar vientulību, nelaimīgi dzīvo vienatnē vai arī izliekas. Savu iekšējo tukšumu cenšas aizpildīt ar varas kāri un kolekcionēšanu.  Mežāži sievietes dažkārt ir ļoti cietsirdīgas. Viņas necieš mājsaimnieces lomu, priekšroku dodot karjerai un neatkarībai. Nereti pat partnera apkampienos saglabā vēsumu. Viņas precas finansiālu un sociālu apstākļu spiestas. Mežāžu sievietes mēdz būt mierīgas un pievilcīgas. Viņas vēlas būt mīlētas, jo uzskata sevi par pietiekami pievilcīgām. Daudzi Mežāžu vīrieši ir sieviešu nīdēji un paliek zvērināti vecpuiši. Viņi meklē uzticamību, godīgumu un pilnību. Bieži izvēlas par sevi vecāku sievieti, vēlams bagātu, bez kaprīzēm. Mežāžu sieva nekad neuzzinās par viņa sirdsdāmu.  Saskaņai Mežāzim jāmeklē Vērsis un Jaunava. It īpaši laba savienība ir ar Skorpionu, bet jāvairās no Dvīņiem un Vēža.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.