uz sākumu

Skorpions

(24.10. - 22.11.)

Ietekmē: Plutons.

Akmeņi: malahīts, topāzs, kristāls, mēnessakmens, akvamarīns, korallis, berils, rubīns.

Krāsas: aveņkrāsa, sārta, tumši sarkana, dzeltena.

Laimīgie skaitļi: 4, 5, 8, 9, 10,11,21, 100, 666.

Veiksmīgā diena: otrdiena.

Neveiksmīgās dienas: pirmdiena, piektdiena.

No 24. oktobra līdz 2.novembrim Marsa ietekmē dzimušie ir dzīvē vīlušies, jaunībā nedroši un brieduma gados enerģiski cilvēki ar spējām medicīnā un cilvēku dziedināšanā.

No 3. līdz 13. novembrim Saules ietekmē dzimušie ir spēcīgas un kaislīgas personības, tām piemīt gribasspēks un iniciatīvas spējas. Šie cilvēki ir cēli un augstsirdīgi.

No 14. līdz 24. novembrim Veneras ietekmē dzimušie ir vieglprātīgi, emocionāli un viegli iemīlas. Viņiem piemīt artistisks talants un spēcīgas kaislības.

 

Vispārējs raksturojums

Skorpioniem ir slikta reputācija, piemīt lielas pretestības spējas. Skorpioni veidojas ar slēptu dzīvniecisku spēku un apliecina sevi droši un bez ierunām. Tas izpaužas neaizskaramībā un nekārtībā, dzīves alku apslāpēšanā, iekšējos konfliktos. Valdonīgs, nešpetns, instinktu vadīts raksturs, nevaldāms, pat ja uguns slēpjas zem infantilisma maskas. Pār Skorpionu valda divas īpašības - erotisms un agresivitāte. Šā tipa cilvēki dzīvo ar pilnu krūti, panākumiem mijoties ar neveiksmēm. Skorpioniem, tāpat kā Auniem, piemīt bīstams enerģija. Skorpiona sievietes ir brīnišķīgas kulināres. Kopumā viņas ir aktīvas, lepnas, savaldīgas, prasīgas, pētījošas un skaudīgas, ironiskas un pretrunīgas. Šīs sievietes ir viegli saviļņojamas, spējīgas uz labdarību. Tām piemīt nosliece uz magnētismu un spēcīga seksualitāte. Skorpioni nes sevī spēcīgas kaislības, snaudošas, bet ne dziestošas. Skorpioni vīrieši ir apmierināti ar sevi par spīti pārmaiņām. Viņi zina, ko grib ir nenogurdināmi dzīves baudītāji. Mazākās piespiešanas gadījumā viņš dumpojas, kļūst nepakļāvīgs. Individuālists, kurš nicina sabiedrības viedokli un paražas. Bruņots dzīvei, prot sevi aizstāvēt, tomēr stingrās gribas un neatlaidības dēļ baidās uzbrukt. Skorpionu lēmumi ir negrozāmi.

 

Veselības stāvoklis

Skorpioni reti slimo, taču, ja saslimst, tad slimība noris smagā formā. Vājākās vietas viņiem ir deguns, sirds, mugura, kājas, kakls. Bieži sastopamas asinsrites sistēmas saslimšanas un paplašinātu vēnu problēmas. Briesmu neievērošanas dēļ bieži notiek nelaimes gadījumi. Skorpioniem jāuzmanās no sprādzieniem, ugunsgrēkiem u.tml. Skorpioniem veselība pilnībā atrodas viņu pašu rokās. Viņi to var sagraut ar skumīgām, ļaunām domām un paviršu attieksmi pret briesmām, bet var uzlabot ar stingru gribu. Dzīvības spēks, kas Skorpionam ielikts šūpulī, ir milzīgs.

 

Profesionālā joma

Darbā un pienākumu izpildē Skorpioni izrāda dzelžainu gribu. Nekad nemeklē glābiņu ilūziju pasaulē, ātri atrod vājāko vietu cilvēkā vai konkrētā situācijā. Viņi ir dzimuši cīnītāji. Mērķa sasniegšanai izmanto jebkādus līdzekļus. Skorpioniem ir lieliski sabalansēts prāts un emocijas. Viņi ir intelektuāļi un var būt filozofi un nodoties dzīves jēgas meklēšanai. Ja Skorpioniem ir laba balss, viņu sagaida lieliska estrādes vai operas dziedātāja karjera. Skorpioni var kļūt par ķirurgiem, jūrniekiem, stūrmaņiem, mehāniķiem, ogļračiem, ķīmiķiem.

 

Sirdslietas

Skorpioni nepieļauj sakāvi, jo zina savas pievilcības vērtību. Viņi klausa tikai savai sirdsbalsij. Ja apstākļi iegrozīsies tā, ka laulība nebūs iespējama, viņa mīlestība pret izredzēto kļūs vēl maigāka un ciešāka. Skorpioniem ir jūtīga daba ar noslieci uz pārmērībām, tai skaitā arī mīlestībā. Viņi ir kā radīti mīlestībai. Skorpionu sievietes ir neparasti kaislīgas dabas. Viņām kaislība attiecas tikai uz mīlas priekiem. Līdzīgas jūtas viņai ir arī pret visu apkārtni - vai nu kaislīga mīlestība, vai neprātīgs naids. Skorpioni nepanes sava partnera greizsirdību, kaut gan paši ir ļoti greizsirdīgi. Ir grūti nebūt greizsirdīgiem uz viņiem, jo Skorpioni pievelk citu skatienus. Skorpioni vīrieši sabiedrībā nekad neizrāda savas jūtas. Cilvēkos viņi ir neuzmanīgi, cietsirdīgi pat rupji. Tomēr vienatnē viņi atklāj savas īstās jūtas, ir ļoti greizsirdīgi un aizdomīgi. Laulība iespējama ar Vēzi, Zivīm, Svariem, Jaunavām. Jāizvairās no Ūdensvīra un Lauvas.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.