uz sākumu

Strēlnieks

(23.11. - 21.12.)

Ietekmē: Jupiters.

Akmeņi: ahāts, opāls, safīrs, tirkīzs, smaragds, hrizolīts, ametists, topāzs.

Krāsas: tumši sarkana, violeta, zila, gaiši zila.

Laimīgie skaitļi: 3 (visi skaitļi, kas dalās ar 3), 4, 9.

Veiksmīgā diena: ceturtdiena.

Neveiksmīgā diena: trešdiena.

No 23. novembra līdz 2.decembrim Merkura ietekmē dzimušie ir drosmīgi un neatkarīgi, stipri garā. Aizraujas ar medībām un sportu.

No 3. līdz 12. decembrim Mēness ietekmē dzimušajiem ir attīstīta iztēle un fantāzija, bieži mainās garastāvoklis. Viņi mīl tālus ceļojumus.

No 13. līdz 21. decembrim Saturna ietekmē dzimušie ir uzstājīgi, mīl greznību un kārumus. Visumā pret ēdienu nejūt nepatiku un savas gastronomiskās prasības mēdz apmierināt vienatnē.

 

Vispārējs raksturojums

Strēlnieks ir nobriedusi un pilnvērtīga zīme. Sievietes kā sociālajā tā fiziskajā un garīgajā jomā viņas atgādina amazones, kuras cenšas līdzināties vīrietim vai pārspēt to. Daudzi bieži un tālu ceļo, citi sēž mājās un kolekcionē. Divas galējības var būt apvienotas vienā cilvēkā, turklāt bez disonanses. Nereti tie ir reformu piekritēji. Taču kā negatīvie, tā pozitīvie, kā aktīvie, tā pasīvie, visi uztraucas par stāvokli sabiedrībā. Strēlnieki grib radīt iespaidu uz ilgu laiku, un vēlams, lai tas būtu ieguldījums cilvēces labā. Viņi cenšas atstāt aiz sevis kaut ko paliekošu. Vairāk par visiem tiecas būt pilnvērtīgi cilvēki. Nereti savu mērķi sasniedz tikai brieduma gados, dažkārt tik ap 60 gadiem. Strēlnieki var būt cilvēki ar savu domāšanu, kuriem bieži gadās labi klausītāji, taču viņi var būt arī gļēvi un augstprātīgi, ievērojami un diži.

 

Veselības stāvoklis

Šīs Zodiaka zīmes cilvēkiem mēdz gadīties uz rokām vai kājām pa sestajam pirkstam. Viņiem ir tieksme uz tuklumu un tie cieš no dermatzēm, lumbago. Visbiežāk dabū ciest gurni, aknas, plaušas, pleci, rokas un zarnu trakts. Strēlnieks skrien pa galvu pa kaklu, tāpēc bieži iekļūst avārijās. Taču viņu nevar piespiest ilgi gulēt slimības gultā, jo atveseļošanās parasti notiek apbrīnojami ātri. Strēlniekiem ir visas iespējas nodzīvot līdz sirmam vecumam, saglabājot veselu saprātu un labu atmiņu. Tas izdosies, ja vien viņš ar neaprakstāmu vieglprātību nesabojās savu veselību.

 

Profesionālā joma

Strēlniekiem darbs labāk veicas kolektīvā. Pret priekšniekiem vai nu izturas ar cieņu, vai atklāti izsaka savu neapmierinātību. Jaunības gados izvirza sev ļoti augstus mērķus, vēlas ieņemt pēc iespējas nozīmīgāku vietu. Strēlnieka raksturs vislabāk izpaužas vadošos amatos. Viņi ne sevišķi labi prot pelnīt, jo ir vai nu pārāk objektīvi un neatkarīgi, vai pārāk nodrošināti naudas ziņā. Liela prasība pēc komforta. Daudzi uzskata, ka vienkārši tērē laiku, pelnīdami dienišķo maizi. Strēlnieki var piedzīvot ilgas neveiksmju joslas, viņu vidū ir daudz nelabojamu blēžu un spekulantu. Sievietes virzībā pa karjeras kāpnēm var konkurēt ar vīriešiem.

 

Sirdslietas

Strēlnieki atzīst partneri, kas izceļas apkārtējā vidē. Tas var būt ne vien cilvēks ar citu sociālo stāvokli, bet arī var piederēt pie citas rases vai reliģijas. Vieni izraugās horizontālu mērķi, un viņu iekarojumiem nav robežu. Mīlestība tiem ir sports, piedzīvojumi un aizrautība. Otri ar daudz un dažādiem paņēmieniem raida savas bultas vertikāli uz augstākajām virsotnēm vai arī uz sabiedriskiem centriem. Strēlnieki meklē partneri, kas būtu augstākā līmenī nekā viņi paši, pretī dodot savu ideālo kaisli. Strēlnieka sievietes ir ārkārtīgi lepnas un kareivīgas. Viņas var būt diženas aizbildnes, kas grib, lai viņas mīl vīrieši, kurus tā var mīlēt, cienīt un celt uz pjedestāla. Šīs sievietes nepiedod nodevību, taču dara visu, lai izvairītos no skandāla. Strēlnieka vīrieši mīl komfortu un greznības atmosfēru. Viņi dod priekšroku sievietēm, kuras ne vien izceļ viņu pašapziņu, bet arī prot vadīt saimniecību vīra prombūtnes laikā. Šie vīrieši var būt priekšzīmīgi tēvi un aizstāvji, taču mēdz pārbaudīt savu vīrišķīgo būtību. Strēlniekam ieteicam draudzība ar Dvīņiem, Aunu, Svariem, Ūdensvīru un Lauvu. Jāizvairās no Jaunavām.

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.