uz sākumu

Svari

(24.09. - 23.10.)

Ietekmē: Saturns, Venera.

Akmeņi: kristāls, mēnessakmens, zaļā jašma, pērles, dimants, safīrs, lazurīts, korallis.

Krāsas: pasteļtoņi, tumši zila, zaļa, jūras zaļa.

Laimīgie skaitļi: 2, 6 (un visi skaitļi, kas dalās ar 6), 7, 8, 9, 15.

Veiksmīgās dienas: piektdiena, sestdiena.

Neveiksmīgās dienas: otrdiena, svētdiena.

No 24. septembra līdz 2. oktobrim Veneras ietekmē dzimušie ir maigi, labvēlīgi, sapņaini.

No 3. līdz 13. oktobrim Saturna ietekmē dzimušie ir saprātīgi, dzīvo bez greznības un godkāres.

No 14. līdz 23. oktobrim Jupitera ietekmē dzimušie ir gardēži, literāri apdāvināti, viņiem patīk ceremonijas.

 

Vispārējs raksturojums

Svari ir temperamentīgi un svārstīgi, kas nepārtraukti meklē līdzsvaru. Svariem vajadzīgi visapkārt cilvēki, kurus iekarot ar šarmu, maigumu, dāsnumu, spontānu viesmīlību un augstsirdību. Svari piešķir lielu nozīmi zināšanām, apkopo faktus, augstu vērtē jebkuru informāciju. Informācijas slēpšanu uzskata par noziegumu. Svari ir ieceru un labas gribas pilni, trūkst tikai gribasspēka. Kā vīrieši, tā sievietes visu mūžu cenšas valdzināt, par atbildi gaidot apbrīnu, atbalstu, uzslavas un pieķeršanos. Svaru sievietes veido pašus labākos apģērba modeļus. Tās ir piesardzīgas, jo mīl izdabāt un radīt labu iespaidu. Svariem ir tendence izvairīties no atbildības. Viņi labāk gulēs, nekā cīnīsies. Svari ir mēra un mērenības zīme. Viņi var izmērīt, taču negrib būt konsekventi. Drīzāk upurēs ideju un glābs dzīvību, nekā cīnīsies. Svariem jāmācās likt lietā jūtas, lai pieņemtu lēmumus un pārvarētu pasivitāti.

 

Veselības stāvoklis

No visām zīmēm Svari vismazāk spējīgākā pretoties alkoholam, un tieši tā, kurai būtu jādzer vismazāk. Šiem cilvēkiem kaitīgas skābes, citrusi, etiķi. To lietošanā jāievēro mērenība. Etiķis jāaizstāj ar eļļu, citrusi ar gataviem āboliem, ieteicama ierobežotība sāls lietošana. Svaru ādas tonis, it īpaši ap acīm, ir viņu veselības spogulis un pašsajūtas rādītājs. Vārīgākā vieta - nieres. Dažkārt traucēta asinsrite. Svariem nav sevišķi spēcīgu nervu sistēma. Enerģija bieži vien ir zem normas. Profilakse - ieteicams spēlēt tenisu, slidot, veikt masāžu, izvairīties no ķīmiskiem preparātiem. Jādzīvo vienmērīgi, mērenā klimatā, visapkārt jābūt ziediem un acij tīkamiem objektiem.

 

Profesionālā joma

Svari bieži vien kautrējas pieprasīt to, kas tiem pienākas. Viņi nepārbauda rēķinus un nekad nav naudas un īpašuma vergi, taču prot sadalīt budžetu. Jaunībā svārstās starp vairākām iespējām. Svariem nepieciešama palīdzība. Viņiem jāizsaka vairāki priekšlikumi un tos nedrīkst steidzināt. Nedrīkst piespiest, labāk mēģināt ietekmēt pakāpeniski. Visieteicamākā darba joma ir viss, kas saistīts ar modi un izklaidi. Viņi var būt modelētāji, dekoratori, antikvāri, mākslas priekšmetu pārdevēji, juristi, advokāti. Svari pirmās neveiksmes gadījumā var noiet malā un atkāpties. Ja ķeras pie darba, tas strādā labi. Vislabāk padodas pats darba nobeigums. Viņi var strādāt kopā ar citiem, jo ir lieliska kolektīvisma izjūta. Viegli un nepiespiesti dod komandas. Augstu vērtējama Svaru laika izjūta.

 

Sirdslietas

Svari neiemīlas no pirmā skatiena un nav jūtu vergi. Laulība nosaka viņu dzīvi vairāk, nekā tas notiek ar citām zīmēm. Svariem vajadzīgs partneris, kas tos papildina. Galvenā viņu īpašība ir prasme saprasties ar cilvēkiem un patikt sabiedrībā. Svari ir miermīlīgi un prot atrast kopēju valodu ar cilvēkiem. Viņi darīs visu, lai nebūtu vientuļi. Prasība pēc sabiedrības atzinības var pamudināt viņus dot priekšroku skaistumam vai izdevīgumam, nevis dvēseles dziļumam un saderībai. Svaru vīrieši bieži vien gaida, lai pirmo soli sper sieviete. Ja viņa to nedara, jūtas atstumti un nevēlami, padodas un dodas meklēt laimi citur. Svari apburs katru un jebkurā laikā, ja vien būs pārliecināti, ka atrodas izredzētā objekta uzmanības lokā. Viņi ir visapburošākie, cēlsirdīgākie, piemēroties spējīgākie partneri. Svaru sievietes ir maigas un apburošas, spēj adaptēties ikviena vīrieša sabiedrībā. Viņas ir ideālas palīdzes, kuras laimi rod vīra panākumos. Taču, ja viņas nejūtas mīlētas, mēdz novērsties un laimi meklēt citur. Svariem vispiemērotākie partneri ir Lauva, Auns, Ūdensvīrs un Dvīņi. Vēlams izvairīties no Vēža un Mežāža sabiedrības.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.