uz sākumu

Ūdensvīrs

(21.01. - 20.02.)

Ietekmē: Saturns.

Akmeņi: opāls, lazurīts, cirkons, ametists, gaišais safīrs, granāts.

Krāsas: violeta, mēļa, pelēka, zilzaļa.

Laimīgie skaitļi: 2, 4, (visi skaitļi, kas dalās ar 4),8,9,11,13.

Veiksmīgās dienas: trešdiena, sestdiena.

Neveiksmīgā diena: svētdiena.

No 21. janvāra līdz 1. februārim Veneras ietekmē dzimušie ir kautrīgi un delikāti, melanholiski un mīlestībā izsmalcināti.

No 2. līdz 12. februārim Merkura ietekmē, dzimušie ir maigi, gudri, nedaudz godkārīgi, tikumiski, ar humora izjūtu.

No 12. līdz 20. februārim Mēness ietekmē, dzimušie bieži jūtas vīlušies, ir atturīgi, jūtīgi, vienkārši, nelokāmi, patīkami un taisnīgi.

 

Vispārīgs raksturojums

Ūdensvīri ir ziņkārīgi, viņus vilina viss jaunais, kamēr neapnīk, kamēr nav izzināta visa būtība. Viņi ir dzīves vērotāji, un reti metas dēkās. Ūdensvīri svārstās starp instinktu un prātu. Ir vājie un stiprie Ūdensvīri. Viņi neieredz samākslotību. Reizēm nav nekas pretī šokēt citus. Viņiem patīk darīt labu un vispirmām kārtām sev. Nav aizspriedumaini attiecībā pret sevi, bet ir vecmodīgi ģimenes dzīvē. Negrib kādam līdzināties, taču grib, lai visi viņus mīl. Vēlas būt neatkarīgi no materiālās pasaules un tiecas pēc varas, prestiža un stāvokļa sabiedrībā. Daudzi Ūdensvīri nododas reliģijai un mistikai, izprot dabu, atzīst veģetārismu un ir pilni labu nodomu pret ikvienu. Viņi nepazīst naida un ir gatavi uzticēties visiem. Ūdensvīriem trūkst spējas nožēlot un apzināties savu vainu. Viņi grib būt pārāki un pretojas, ja kāds tos izrīko vai attur. Pēc katras neveiksmes ieraujas sevī un koncentrē intuīciju uz nākotni, kā rezultātā sasniedz diženus mērķus.

 

Veselības stāvoklis

Ūdensvīri ir sarežģīti ārstējami pacienti. Ārstēšanās process viņiem ātri vien apnīk, un jau pēc dažām dienām tas tiek pārtraukts. Viņu slimības ir pēkšņas un smagas, bieži vien tās saasina bezmiegs. No ārstēšanās tie gaida satriecošus rezultātus un piekrīti radikālām metodēm. Viņu vājās vietas ir ikri un potītes, kas ātri lūzt un tiek sastieptas. Šajā zīmē dzimušie slikti panes karstumu. Viņiem mēdz būt paaugstināts skābes daudzums, skleroze, zarnu trakta darbības traucējumi un nopietnas infekcijas. Profilaksei ieteicami vitamīni, spēles svaigā gaisā, garākas pastaigas.

 

Profesionālā joma

Ūdensvīriem piemīt lieliska kolektīvisma izjūta, un tie labi iekļaujas sabiedriskajā darbā. Viņi nav skaudīgi aprēķinātāji, aizvien gatavi atzīt otra viedokli, kas garantē labas attiecības ar priekšniecību. Viņi prot izrīkot un paskaidrot, kas jādara. Ūdensvīriem nav tieksmes uz karjeras veidošanu, tomēr profesija ieņem nozīmīgu lomu viņa dzīvē. Viņi var būt augstākā mērā disciplinēti, apzinīgi, atbildīgi. Prot turēt vārdu un dara to, ko no viņiem prasa. Nauda viņus parasti sevišķi neinteresē.  Viņi dod priekšroku vienkāršībai un mērenībai. Šai zīmē dzimušie ir vissliktākie privātīpašnieki. Viņi labāk tērēs, nekā krās, turklāt tiem nepatīk pārbaudīt rēķinus. Vislielākos panākumus Ūdensvīri gūst mākslā, visā, kas saistīts ar kino, radio un televīziju, izglītību, pedagoģiju, socioloģiju, psiholoģiju, jurisprudenci, inženierzinātni, gaisa kuģniecību, izgudrojumiem.

 

Sirdslietas

Ūdensvīri apstājas pie relatīvas laimes, kur sentimentālām iezīmēm ir pakārtota loma. Maldīgs ir iespaids, ka dzīve un mīlestība viņiem var nodarīt pāri. Šie cilvēki var piedzīvot kaislību, taču sirds paliek neskarta. Ūdensvīrs mīl sapņot par neparastām parādībām un apvij savu mīlas objektu ar mistisku oreolu. Tas nozīmē, ka viņi bieži vien idealizē savu izredzēto, kas var novest pie smagas vilšanās. Sievietes var būt nepiekāpīgas, neievērot sabiedrības viedokli, ja runa ir par mīlestību. Viņas ir ārkārtīgi sievišķīgas un jūtīgas. Ja vīrietis sagādā viņai vilšanos, viņas dedzība noplok un var pazust pavisam.  Ūdensvīri nemaldīgi atgriezīsies pie draudzības un izraudzīsies simpātijas. Viņi reti, kad mocīs kādu ar naidu izpausmēm. Ūdensvīri alkst pēc brīvības. Viņi nespēj paciest attiecības, kas padara tos ar putniem būrī. Ja viņi jūtas apspiesti, tad sapņo tikai par atbrīvošanos, ko gatavo klusībā. Starp šīs zīmes cilvēkiem sastopams vislielākais šķirto laulību skaits. Viņi vairāk var dot svešiniekam nekā savas ģimenes loceklim. Laulībai un draudzībai Ūdensvīram jāmeklē Svari, Lauva, Zivis, Strēlnieks un Dvīņi. Jāizvairās no Vērša un Skorpiona.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.