uz sākumu

Vērsis

Vērsis (21.04. - 20.05.)

Ietekmē: Venera, Mēness.

Akmeņi: ahāts, opāls, safīrs, tirkīzs, nefrīts, smaragds, zaļais marmors.

Krāsas: dzeltena, citrondzeltena, oranža, piesātināta oranža, spilgti zila.

Laimīgie skaitļi: 2, 4, 16 un visi skaitļi, kas dalās ar 6.

Veiksmīgās dienas: pirmdiena, piektdiena.

Neveiksmīgā diena: otrdiena.

No 21. aprīļa līdz 1. maijam  Merkura zīmē dzimušajiem ir raksturīga nosliece uz komerciālu un lauksaimniecisku darbību, izteiktas gara spējas, ir melanholiski.

No 2. līdz 11. maijam  Mēness zīmē dzimušie ir cēlsirdīgi, sapņaini, neizlēmīgi un ar noslieci uz literāru un politisku darbību.

No 12. līdz 20. maijam  Saturna zīmē dzimušie mīl vientulību un baidās no nabadzības, ir pesimistiski.

 

Vispārējs raksturojums

Vērši ir mierīgi un pārliecināti par sevi, sentimentāli un jutīgi.  Vērši ir miermīlīgi un pacietīgi. Viņi kļūst bīstami, ja pacietībai pienāk gals, taču nepieciešamība pēc harmonijas liek tiem daudz ko pieciest. Vēršiem nepatīk strīdi, it sevišķi, ja tie notiek paaugstinātā balss tonī. Viņi nevar paciest disharmonisku dzīvi.  Tie ir uzmanīgi vērotāji, kas paskatīsies vēlreiz, iekams izdarīs secinājumus. Vēršiem nepatīk prātot, tie ir mazāk reliģiozi nekā citās zīmēs dzimušie. Viņiem ir lieliska atmiņa, nepieciešama objektivitāte, un tie tur doto vārdu. Viņiem jāmācās būt lojāliem un jāpārvar uzskats, it kā viņi būtu pats pasaules centrs. Vērši ir noslēgti attiecībā uz savu personīgo dzīvi, pat ja pēc dabas ir runīgi. Tie ir augstsirdīgi, taču tajā pat laikā savtīgi un skopi. Viņiem jāmācās sabalansēt šīs īpašības. Vēršiem piemīt veselais saprāts, vienkāršība, intelektualitāte.

 

Veselības stāvoklis

Vērši dzimst ar spēcīgu konstitūciju un var sasniegt lielu vecumu neslimojot. Biežāk sastopamās slimības: hepatīts, diabēts, pilnīgums, podagra, galvassāpes, abscesi, klepus, alerģijas, izsitumi, nervu slimības, pārpūlēšanās, depresijas, aptaukošanās un smadzeņu slimības. Jāizvairās no caurvēja, kājas jātur siltas un sausas. Vērši nezin, kad un kur apstāties, mēdz par daudz strādāt, dzert un mīlēt. Lielākoties slimību cēlonis ir pārmērības, kas izraisa garlaicību, grūtsirdību, depresiju. Lielākā daļa Vēršu aizraujas ar smēķēšanu, un viņiem ir grūti no to atmest. Vīriešiem jāsargā kakls. Vērsim nepatīk vingrošana, fiziski sasprindzinājumi, diēta un jebkādi ierobežojumi.

 

Profesionālā joma

Vērši jaunībā daudz domā par savas profesijas izvēli. Viņi tic, ka tiks ar visu galā, veiksmīgi strādās un daudz pelnīs. Neviens citā zīmē dzimušais neiztērē tik daudz spēka sīkumos. Ievēro likumus un tīksminās par panākumiem. Vērša zīme asociējas ar bagātību ar naudu, ko Vērši pievelk un kas aizslīd projām no neveiksminiekiem. Vēršiem ir prasmīgas rokas. Labākā nodarbošanās Vēršiem ir viss, kas nodrošina atalgojumu un jūtu piepildījumu: pavāra un maiznieka amats, darbs restorānā, puķu audzēšana. Piemīt dzejnieka, rakstnieka, pedagoga spējas, kā arī dotības glezniecībā, mūzikā, ekonomikā un biržas darījumos. Labi panākumi visā, kas attiecas uz mājas komfortu: celtniecība, arhitektūra, iekšējais interjers, interese par modi, visu skaisto un lietderīgo. Politika interesē tikai tiktāl, cik tā skar socioloģiju, ekonomiku, bioloģiju.

 

Sirdslietas

Priekš Vēršiem jūtas vai vēlmes ir viens un tas pats. Viņi aizraujas pilnībā un iet līdz galam neatkarīgi no tā, vai to gaida laime vai rūgtums. Lai gan citās jomās viņi ir praktiski, mīlestībā Vēršus nevar apturēt ne kritika, ne diskomforts, ne neērtības sajūta. Jutīgums Vēršiem ir pārāks par seksuālo aktu. Tas manāms it visā, kas saistīts ar mīļoto cilvēku: balss tonī, apģērbā, smaržā, sejas krāsā. Vēršu mīlestība ir aizkustinoša, maiga, šķēršļu neaptumšota un ilga. Vērša vīrieši visumā ir uzticīgi, spējīgi iedziļināties, kaut arī privātīpašnieciski mīļākie. Viņiem sagādā prieku izpildīt visas savu izredzēto vēlmes un nodrošināt viņām greznu vidi. Vērša sievietes var būt pašas zvērinātās vecmeitas. Viņas vēlas baudīt pielūgsmi un gaida no mīļākajiem viņu jūtu apliecinājumus. Pārliecinājušās par to patiesīgumu, kļūst līdzsvarotas, maigas un rosīgas un labprāt lutina vīrieti.  Gan vīrieši, gan sievietes piešķir milzīgu nozīmi mīlas attiecību fizioloģiskajam aspektam. Sentimentālais Vērsis un Skorpions ir divi pretstati. Vēlams izvairīties no Zivīm un Vēža. Ne vienmēr veiksmīga ir Vērša savienība ar Mežāzi, Jaunavu, Ūdensvīru, Lauvu.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.