uz sākumu

Vēzis

Vēzis (22.06. - 22.07.)

Ietekmē: Mēness.

Akmeņi: mēnessakmens, rubīns, smaragds.

Krāsas: balta, gaiši zila, tumši zila, sudraba, gaiši zaļa.

Laimīgie skaitļi: 2, (visi skaitļi, kas dalās ar 2) 4, 5 ,8.

Veiksmīgās dienas: pirmdiena, ceturtdiena.

Neveiksmīgās dienas: otrdiena, sestdiena.

No 22. jūnija līdz 1.jūlijam dzimušie ir labsirdīgi, kaislīgi, mākslinieciski apdāvināti un spējīgi piespiest apkārtējos sevi mīlēt.

No 2. līdz 11. jūlijam - Merkura ietekmē - dzimušie ir vieglprātīgi, ziņkārīgi, ironiski, pretenciozi, ar noslieci uz komerciju.

No 12. līdz 22. jūlijam - Mēness ietekmē - dzimušie ir bohēmiski, sapņaini, trauksmaini ar dotībām okultajās zinātnēs.

 

Vispārējs raksturojums

Vēžiem piemīt pozitīvs intelekts, apbrīnojama atmiņa, viņi tikai nedrīkst to izmantot atriebībai, nožēlai. Labi, ja Vēži savu bagāto dzīves pieredzi izmanto kā ieroci, lai dotos uz āru, nevis kā ligzdu, kurā atkāpties. Ja nepieciešams - iet uz priekšu, taču bailēs aizturējis elpu, apstājas. Nevienai citai zīmei nav lielāks maiguma potenciāls kā Vēžiem, neviens nevar būt mīlošāks, šķelmīgāks. Pastāv iespēja aizbēgt no skaudrās īstenības un paslēpties zemapziņā. Vēžiem jāļauj visu pārdomāt, tos nedrīkst steidzināt. Vēži ir noslēgti attiecībā uz savu personīgo dzīvi, pat ja pēc dabas ir runīgi. Tie ir augstsirdīgi, taču tajā pat laikā savtīgi un skopi. Viņiem jāmācās sabalansēt šīs īpašības.

 

Veselības stāvoklis

Vājākās vietas Vēžiem ir aknas, kuņģis, urīnpūslis, zarnu trakts, izvadorgāni. Šiem cilvēkiem ir nosliece uz pilnīgumu. Var būt zems asinsspiediens. Jāizvairās no organismu saindēšanās. Pilnmēness naktī nav pārāk ilgi jāguļ. Jāizvairās no pārmērīgas šķidruma lietošanas. Vecākiem jāraugās, lai bērns Vēzis pusaudža vecumā pārāk ilgi negulētu un pubertātes vecumā nedzertu pārmērīgi daudz šķidruma. Vēzis nedrīkstētu ēst steigā. Vēžu sievietēm ir migrēnas Vēžiem mēdz būt kuņģa čūla; viņiem jācenšas būt maksimāli noslogotiem, lai nepadotos savām vājībām un nenodotos sevis žēlošanai. Ieteicama diēta, siltas vannas, regulārs miegs, pilnvērtīga atpūta.

 

Profesionālā joma

Jaunībā Vēži nesteidzas kļūt pieauguši. Daudzi iet tēva pēdās, turpinādami ģimenes arodu, taču atklāts protests var novest pie ģimenes nodarbei pilnīgi pretējas profesijas izvēles. Apātiski, gausi, kūtri, letarģiski, labāk sevi pierāda, kas prasa minimālu prāta piepūli. Strādājot viņi spēj risināt savas domas. Lēni uzsāk, taču ir apzinīgi, neatlaidīgi, paklausīgi. Viņi bieži atļauj sevi pilnībā nenovērtēt, ekspluatēt, saņemt mazāku atalgojumu, nekā pelnījuši. Viņiem nepietiek drosmes, lai prasītu algas pielikumu. Ir potenciālas spējas darbā, kas saistīts ar apģērbu, bērniem, pārtiku, ūdeni vai citiem šķidrumiem. Viņi var būt labi bērnudārzu, zooloģisko dārzu darbinieki, bērnu psihologi, psihiatri, aukles, dārzkopji, mežkopji, sargi. Vēža zīmē dzimušās sievietes var būt brīnišķīgas mātes. Dažkārt Vēžiem piemīt kaut kas parazītisks.

 

Sirdslietas

Vēži ir pati emocionāli ievainojamākā un jūtīgākā no visām 12 Zodiaka zīmēm. Vēži sievietes tā arī nespēj saraut saites ar ģimeni un paliek vecmeitās vai kļūst par vecāku laiku kavētājām. Jaunībā Vēži ir romantiķi, sapņo par ideālu mīlestību. Vēži ir ideāli partneri gultā, taču katram seksuālam sakaram viņiem nepieciešams emocionāls saturs. Viņi gaida vienreizīgu mīlestību. Pretī viņi gatavi atdot sevi pilnībā, paužot maiga rūpes par partneri. Vēža vīrieši var būt rāmi, vienkārši un mierīgi, viņu mīlestība - nesatricināma un uzticīga. Citi var būt kaprīzi, kategoriski, mocīt sevi ar pašu uzdotām mīklām. Šā tipa vīrieši klejo no vienas sievietes pie otras savas idealizētās mātes meklējumos un slīgst bezatbildīgās jūtās. Vēža sievietes iedalāmas divās kategorijās. Vienas ir pārāk kautrīgas, maigas, burvīgas, nedaudz bravūrīgas, otras cenšas apkārtējiem iedvest neaizsniedzamības sajūtu. Pirmā tipa sievietes var kļūt par padevīgu seksa objektu. Vēžiem ir tieksme pilnībā pakļaut sevi partnerim. Ja viņi jūtas mīlēti, tad tie ir ideāli. Viņu iekšējā pasaule atkarīga no viņu panākumiem. Vienīgā zīme, kas var rast saprašanos ar visiem, taču sevišķu laimi rod savienībā ar Skorpionu, Jaunavu, Mežāzi, Zivīm.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.