uz sākumu

Zivis

(21.02. - 20.03.)

Ietekmē: Venera, Jupiters.

Akmeņi: mēnessakmens, safīrs, smaragds, pērles, ametists.

Krāsas: jūras zila, purpurs, violeta, zila, jūras zaļa.

Laimīgie skaitļi: 6, 7, (visi skaitļi, kas dalās ar 7), 11, maģiskie- 3, 7, 9, 12.

Veiksmīgās dienas: pirmdiena, ceturtdiena, piektdiena.

Neveiksmīgā diena: trešdiena.

No 21. februāra līdz 1. martam Saturna ietekmē dzimušie ir kaprīzas dabas, ar nepiepildāmiem sapņiem, vientulību un pārmaiņas.

No 2. līdz 11. martam Jupitera ietekmē dzimušie mīl varenumu un slavu, ir jūtīgi un godkāri, svinīgi un godīgi.

No 12. līdz 20. martam  Marsa ietekmē dzimušie ir manierīgas, pretenciozas personības, sabiedriski, izpalīdzīgi un mīl kolektīvas izpriecas.

 

Vispārīgs raksturojums

Zivis parasti spēj saprast visus, izņemot sevi. Visu mūžu var pavadīt, taustoties un klūpot sava “Es” meklējumos. Zivis parasti spēj ietekmēt viss, ikvienas sāpes, karstums un aukstums, padarot viņas apātiskas. Dažām piemīt nervoza, enerģiska daba, kas uztur viņas možas dienām un nedēļām ilgi. Uzsākot neskaitāmus projektus un plānus, kurus atliek uz vēlāku laiku. Zivis interesējas par visu un visiem, taču ļoti īpatnēji. Tām nav nekas patiesi vērtīgs. Viņas atrodas kaut kur pusceļā starp sākumu un beigām.. Sievietei ir vieglāk būt Zivij nekā vīrietim, jo sabiedrība gurdenu, sapņainu un neizlēmīgu sievieti uzskatīs par apburošu, turpretī vīrietī šīs īpašības neatzīs. Viņas reti jūtas vēlamas. Zivis ir upuri sev pašām un citiem. Viņas spēj saglabāt mieru īstās briesmās un krist panikā sīkumu dēļ. Iespējams, ka šajā zīmē dzimušie ir īpaši uzticamākie un piekļāvīgākie cilvēki no visām Zodiaka zīmēm. Viņas turas pie savām ciešanām, kuras maldīgi uzskata par realitāti. Parasti virsroku ņem viņu "realitāte", kas palīdzētāju ievelk vilšanās tuksnesī. Tamdēļ starp Zivīm ir tik daudz liktenīgo sieviešu.

 

Veselības stāvoklis

Zivju zīmē dzimušie cilvēki ir maigi un pakļauti visādām slimībām. Tās uzbrūk pēkšņi un norit ilgstoši. Zivis parasti rūpējas par savu veselību, nodarbojas ar profilaksi un meklē saslimšana cēloņus. Steidz lasīt dažādus medicīnas žurnālus un brošūras, ar kurām bieži sevi maldina. Viņas ir izvēlīgas uztura lietošanā un ciena delikateses. Jūtīgākas vietas organismā ir ekstremitātes, iespējamas tūskas, reimatisms, audzēji, polipi, saaukstēšanās, abscesi. Ieteicami fiziski vingrinājumi, atvaļinājums jūras krastā, bieža atpūta. Vēlams silts klimats, jāizvairās no mitrām telpām.

 

Profesionālā joma

Zivis ir ārkārtīgi talantīgas. Viņām labi padodas darboties jomās, kas saistītas ar mākslu. Daudzas Zivis izrāda interesi par visu neparasto: astroloģiju, hiromantiju, jogu un citām okultām zinātnēm. Šādi cilvēki var būt lieliski mēdiji. Daudzi no viņiem cieš neveiksmi tur, kur citi bez problēmām tiek galā. Attieksme pret naudu Zivīm ir atkarībā no dzīves uzskatiem. Zivīm nepieciešams savs darba ritms. Viņas labi reaģē uz apstākļiem, neuzstiepj savu gribu un viedokli, neizdara spiedienu pašas un noraida spiedienu no citas puses. Zivīm piemērotas profesijas ir medicīna, zvejniecība, kuģu būve, kurpnieka amats, pedagoģija, garīdzniecība, biržas lietas.

 

Sirdslietas

Zivis ir noslēpumainas un viņu sirds ir plaša kā jūra, kas piepildīta ar visdažādākajām kaislībām. Mīlestība atnāk pie Zivīm klusi un atplaukst nemanāmi. Viņas var ilgi uzturēt platoniskas attiecības un vienatnē pārdzīvot savu kaislību bez izteiktas vajadzības pēc pretmīlas. Dažas Zivis viegli padodas kaislībai, viņu jutekliskums ir spēcīgs un aizrauj arī citus. Zivis grib, lai viņas izvēlas, bet tām jājūt, ka Jūs tiecaties tieši pēc viņām. Tās zina, kā sākt attiecības ar cilvēku, taču nezinu, kā tās izbeigt. Viņas necīnās ar sāncensi, bet noiet malā, novēlot Jums laimi. Zivis ir ar mieru labāk nest lielu upuri, nekā sarīkot skandālu vai greizsirdības scēnu. Nereti iemīlas cilvēkos, kurus ar savu mīlestību cenšas glābt. Mīlestība Zivīm nozīmē palīdzību. Vīrieša kaislību diapazons ir no donžuāna, alkstoša atdoties visām sievietēm, līdz klusējošam cietējam un mīlestības upurim. Sieviešu jūtas svārstās no romantiskas, mistiskas un liktenīgas sievietes līdz uzticīgi maigai, lai gan ne visai padevīgai, sievai. Zivis jutīsies laimīgas ar Jaunavu, Vēzi, Mežāži un Vērsi. Lieliska saprašanās ar Skorpionu, bet jāizvairās no Dvīņiem un Svariem.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.