ziedu horoskops

 

Ziedu horoskopā gads tiek dalīts 36 vienādās daļās – dekādēs. Katrai dekādei atbilst divas planētas un to simbolizē konkrēts zieds. Par Ziedu horoskopa izcelsmi ir daudz dažādu versiju – viena no ticamākajām ir ka Ziedu horoskopu ir sastādījuši Druīdi – pirms kristiānisma kultu priesteri – maģiskās gudrības glabātāji, pareģi, ārsti un jaunās paaudzes skolotāji. Ticamākā, jo Ziedu un Druīdu horoskopu uzbūves principi ir līdzīgi – konkrēts laika periods tiek asociēts ar konkrētu augu, kurš cilvēkam, kas ir dzimis šajā periodā piešķir konkrētas rakstura īpašības.  Pēc citas versijas Ziedu horoskops ir sastādīts balstoties ne tikai uz seno Ķeltu, bet arī daudzu citu tautu atzinumiem un novērojumiem, kas ticēja ka dabā katram cilvēkam ir savs aizstāvis.

 

Ziedu horoskops nedod izsmeļošu cilvēka rakstura un tieksmju aprakstu – tas ir vairāk jāuztver kā vispārējs portrets. Ceram ka Ziedu horoskops palīdzēs Jums sevi dziļāk iepazīt, izprast savas pozitīvās un mazāk pozitīvās rakstura īpašības un tādējādi uzlabot savu dzīvi.

 

Masveida versijās Ziedu horoskopa apraksti parasti ir ļoti īsi – tikai 2 līdz 3 rindiņas. Lai gūtu pilnīgāku un precīzāku ieskatu mēs piedāvājam Ziedu horoskopu ar pilnu dekāžu aprakstu.

 

 

Ziedu horoskopa zīmes:

Dzeltenā drudzene

Maijpuķīte

Neļķe

Dzelkšņi 

Portulaks

Astere

Salmene

Margrietiņa

Virši

Āmulis

Pulkstenīte

Kamēlija

Belladonna

Mārpuķīte

Ceriņi

Mimoza

Tulpe

Frēzija

Magone

Ūdensroze

Orhideja

Lilija

Vijolīte

Peonija

Uzpirkstenīte

Mežrozīte

Gladiola

Magnolija

Saulespuķe

Pienene

Hortenzija

Roze

Lotoss

Dālija

Delfīnija

Ēdelveiss


 


Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.