zoroastriešu horoskops

 

Zooastrisms ir viena no vecākajām reliģijām pasaulē un tai ir bijusi ievērojama ietekme gan uz Islāmu, gan kristietību. Zoroastriešu kalendārs ir ļoti sens, tā izcelsme meklējama tālā pagātnē. Kad Zaratustra atnāca uz Zemi Auna laikmeta sākumā (pirms vairāk nekā četriem tūkstošiem gadu), kalendārs jau pastāvēja, un viņš tajā iekļāva tikai pāris svētkus. Turklāt šis kalendārs ir universāls un mūžīgs. Kaut arī nelielas ar laikmetu saistītas izmaiņas var būt, tomēr pamatā kalendārs paliek nemainīgs, kamēr vien pastāv mūsu pasaule.

 

Zoroastrijas zodiaka sistēma ir pamats visiem turpmākajiem astroloģijas virzieniem. Kalendārs ietver vairākus ciklus, kas iekļaujas cits citā, un katram ciklam, katrai visu ciklu fāzei ir sava īpatnība, savs raksturojums. Kalendāra cikli atspoguļo pasaules uzbūves globālo ciklu, un to nozīme ir milzīga. Tieši tāpēc zoroastriešu kalendārs ir tik ļoti detalizēti izstrādāts. Kalendāra cikliem zoroastrismā ir pat lielāka nozīme nekā planētu un horoskopu cikliem, jo planētas pastāvīgi pārvietojas, to stāvoklis nekad neatkārtojas, tās ienes pasaulē lielu sajukumu, ar planētu starpniecību pasaule ienāk kārdinājums un apgānīšana. Zoroastriešu kalendārais cikls sastāv no 32 gadiem, katram gadam ir īpašs simbols, kas saistīts ar vienu dzīvnieku - totēmu. Ar šo simbolu ir saistītas noteiktas īpašības un cilvēks, kas dzimis konkrētajā gadā tās sevī iemieso.

 

Tātad, katram gadam ir savs patrons - dzīvnieks vai putns un to mēdz dēvēt par totēmu.

Katram totēmam ir savs antitotēms, kurš brīdina par dažādiem kārdinājumiem, kas ir sagatavoti katram gadam. Savukārt totēms cilvēkam nosaka, kā un ko darīt, lai kļūtu cienīgs un iegūtu žēlastību. Ja pakļausieties antitotēma iedarbībai, tad tas ir drošs sākums personas degradācijai. Jo tuvāk persona atrodas savam totēmam, jo pastāv lielākas iespējas, lai atrastu vislielāko aizsardzību pret ļaunuma izpausmēm.

 

Zoroastriešu kalendārais gads sākas 21.martā, kad Saule ieiet Auna zīmē. Cilvēki, kas dzimuši februārī un martā (līdz 22. martam) nonāk iepriekšējā vai nākamā totēma ietekmē.

Šī horoskopa galvenā īpatnība ir tā, ka tas dod katram totēmam gandrīz neierobežotu varu pār cilvēku. Panākumu noteicošais faktors ir tas, ka cilvēkam vajadzētu censties līdzināties sava gada totēmam un nemēģināt mainīt tā trūkumus vai uzvedību.Turklāt zoroastriešu horoskops paredz arī ārējo līdzību savai zīmei, kas labvēlīgi veicina cilvēka tālāko likteni.

 

Katru gadu dzimst cilvēki, kas ir gan labi, gan ne tik pozitīvi. Šajā horoskopā attiecīgi var redzēt cilvēka totēmu, piešķirot labās īpašības un antitotēmu – negatīvo īpašību kopumu. Protams, vienā cilvēkā var būt totēma un antitotēma īpašības. Tāpat pastāv iespēja, ka persona noteiktā gadā piedzimst ar neitrālām, šim totēmam neraksturīgām rakstura iezīmēm.

 

 

Zooastriešu horoskopa totēmi:

Briedis Krauklis Gulbis 
Auns  Gailis Lūsis (jeb Lakstīgala) 
Mangusts  Bullis  Ēzelis 
Vilks  Āpsis  Lācis (baltais) 
Stārķis Kamielis Ērglis 
Zirneklis  Ezis  Lapsa 
Čūska  Dambriedis Delfīns 
Bebrs  Zilonis Mežacūka 
Bruņurupucis  Zirgs  Pūce 
Žagata  Gepards  Piekūns
Vāvere  Pāvs   

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.